Haber

Nazilli Belediye Başkanı Aydoğdu Mahallesindeki Yol Çalışmalarını İnceledi

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Aydoğdu İlçesi genelinde yürütülen yol yenileme, bakım ve onarım çalışmalarını inceledi.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Aydoğdu İlçesi’nde sabah mesaisine başladı. Mahalle Muhtarı Ümit Özcü ile birlikte 51, 63, 65, 69, 71 Sokak ve Koca Cami Caddesi alanlarındaki çalışmaları inceleyen Başkan Özcan, yaya ve araç geçişini kolaylaştıracak şekilde yeniden düzenlenen sokakların tamamlanacağını kaydetti. kısa sürede trafiğe açıldı.

Nazilli’nin merkeze uzak 62 mahallesine bugüne kadar verilmeyen hizmeti verdiklerini belirten Önder Özcan, “Merkez mahallelerimizde yollarımızı yenilemeye devam ediyoruz. 2019 yılında Altıntaş ve Aydoğdu Mahallelerimizin bir kısmını yeniledik, Göreve geldiğimizde altyapıyı yenilemeden üst yapıyı yapmak israftır. Elektrik altyapısı burada yapılıyor.” Çalışmaların ardından şehrimizin ana akslarından biri olan bu caddede yol yenileme çalışmalarımıza başladık. Şehrin doğusunu batısına bağlayan en işlek caddelerden biridir. Muhtarımız vatandaşlarımızla birlikte gerekli hassasiyeti gösterdi. Yerel, özel ve kamuyla birlikte hareket ederek Nazilli’miz hızla güzelleşiyor. Sayın muhtarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. “Öyle yapıyorum. Bağlantılarımızı yenileyerek şehrimizi güzelleştireceğiz” dedi.

Nazilli Belediyesi’ne çalışmalarından dolayı teşekkür eden Aydoğdu Mahalle Muhtarı Ümit Öncü, “Başta Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan olmak üzere Teknik İşler Müdürlüğü gruplarına teşekkür ediyorum. Yapılan çalışmalardan memnunuz. Çalışmaların devamını sabırsızlıkla bekliyorum” dedi. Hizmetler.” – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu