Haber

Başak Traktör’ün tarlasında çıkan yangınla ilgili açıklama

Başak Traktör Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Bayramoğlu, Sakarya’nın Arifiye ilçesinde Başak Traktör’ün tarlasında bulunan taşeron otomotiv firmasının boyahanesinde çıkan yangınla ilgili açıklama yaptı. Bayramoğlu, “Taşeron firmamızın boyahanesinde yangın çıktı yani bu yangının Başak Traktör ile ilgisi yoktur. Allah’a şükür herhangi bir yaralanma ve can kaybı yok.”

Arifiye ilçesine bağlı Hanlı Sakarya Mahallesi’ndeki Başak Traktör Fabrikası bölgesinde bulunan taşeron otomotiv firmasına ait boyahanede 25 Mayıs Perşembe günü saat 21:30 sıralarında yangın çıktı. Yangının henüz bilinmeyen bir nedenle çıktığı bildirildi. şimdi, itfaiye gruplarının müdahalesiyle kısa sürede kontrol altına alındı. Can ve mal kaybı yaşanmayan yangında maddi hasar meydana geldi. Başak Traktör Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Bayramoğlu, yangının Başak Traktör ile ilgisi olmadığını ve taşeron firma olan bir firmada çıktığını belirtti.

“Tanrıya şükür yaralanan veya can kaybı yok”

Başak Traktör İdare Meclisi Üyesi Gökhan Bayramoğlu, “Başak Traktör’ün taşeron firmasına ait fabrikamıza yakın bir firmada bulunan boyahanede küçük bir yangın çıktı. İtfaiyemiz çok şükür müdahale etti, söndürüldü. Kısa sürede Yangının çıkış sebebini şu an bilmiyoruz İtfaiye raporu belirleyecek O yüzden şu an sebebini bilmiyoruz Taşeron firmamızın boyahanesinde yangın çıktı. Başak Traktör bizde çalışıyor yani bu yangının hiç bir alakası yok çok kısa sürüyor “Yaklaşık yarım saatte söndü şu an bir sıkıntı yok. Soğutma çalışmaları yapılmıştır. Üretimimiz devam ediyor, bize engel olacak bir şey değil. Fabrikamızla ilgisi yoktur.” – SAKARYA

haber-han.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu